Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss för att boka in ett möte. Vi träffar dig gärna och berättar mer om vilka vi är, vad vi kan göra för dig och hur det är att jobba med oss.

Hantering av personuppgifter *
 

Våra kontor

STOCKHOLM

Kungsbroplan 3A
112 27 Stockholm

Tel: +46 8 750 70 20
Email: info@ateles.se

 

LINKÖPING

Teknikringen 6
583 30 Linköping

Tel: +46 13 21 10 20
Email: info@ateles.se

 

OSLO

Thunes vei 2
0274 Oslo

Tel: +47 21 54 46 43
Email: info@ateles.no

 


Ledningsgrupp och försäljning

  Lars-Johan Strand CEO   lars.strand@ateles.se  +46 704 91 44 00

Lars-Johan Strand
CEO

lars.strand@ateles.se

+46 704 91 44 00

  Sara Kimell COO   sara.kimell@ateles.se  +46 701 44 38 99

Sara Kimell
COO

sara.kimell@ateles.se

+46 701 44 38 99

  Mikael Friman CFO   mikael.friman@ateles.se  +46 705 17 89 06

Mikael Friman
CFO

mikael.friman@ateles.se

+46 705 17 89 06

  Susanne Schander CIO/Account Director   susanne.schander@ateles.se  +46 705 23 55 72

Susanne Schander
CIO/Account Director

susanne.schander@ateles.se

+46 705 23 55 72

  Sverr  e Øier   Country Manager Norway   sverre.oier@ateles.no  +47 416 11 415

Sverre Øier
Country Manager Norway

sverre.oier@ateles.no

+47 416 11 415

  Anna Holmqvist Marketing & Communications Manager   anna.holmqvist@ateles.se  +46 708 84 32 61

Anna Holmqvist
Marketing & Communications Manager

anna.holmqvist@ateles.se

+46 708 84 32 61

  Christoffer Johansson Head of Business Optimization   christoffer.johansson@ateles.se  +46 721 74 03 30

Christoffer Johansson
Head of Business Optimization

christoffer.johansson@ateles.se

+46 721 74 03 30

  Philip Ryott   Sales Manager Sweden   philip.ryott@ateles.se  +46 702 95 44 33    

Philip Ryott
Sales Manager Sweden

philip.ryott@ateles.se

+46 702 95 44 33